امکانات کولر گازی سامسونگ

امکانات کولر گازی سامسونگ

امکانات کولر گازی سامسونگ : طراحی مثلثی منحصربفرد کولر گازی سامسونگ باعث بهبود عملکرد و گردش سریعتر، ترهوای خنک در فضای مورد نظر می شود اینورتر دیجیتال آن نیز بازدهی انرژی بسیار بیشتری دارد.

دکتر ویروس (Virus Doctor) و فیلتر آسان (Easy Filter) آن باعث حذف گرد و غبار، آلاینده ها، عوامل آلرژی زا، باکتری ها و ویروس ها از طریق یک فیلتر و سپس با دکتر ویروس می گردد.

ضمانت ۱۰ ساله کمپرسور اینورتر دیجیتال کولر گازی سامسونگ

به پیروی از هدف سامسونگ در ساخت محصولات بادوام و کم مصرف، کولر گازی اینورتر سامسونگ دیجیتال مثلثی ۱۰ سال ضمانت برای کمپرسور اینورتر دیجیتال در نظر گرفته است به طوری که خیال مشتریان را کاملاً راحت می کند، در صورتی که کولر گازی اجنرال که یکی از پرفروش ترین های خاورمیانه است ۵ سال گارانتی برای کولرهایش در نظر گرفته است.

ویژگی Comfort Cool کولر سامسونگ

کولر گازی سامسونگ با استفاده از حالت سرمایش سریع قدرتمند خود، هوا را به سرعت خنک می کند پس کارش را سریع انجام می دهد. سپس به طور خودکار به حالت سرمایش آسوده (Comfort Cool) می رود تا دمای مطلوب را حفظ کند. بنابراین، نیازی نیست به طور دستی تنظیمات را تغییر داده یا دستگاه را روشن/خاموش کنید.

مصرف انرژی در کولر گازی سامسونگ

حالت تک کاربر (Single User) کولر گازی سامسونگ از ظرفیت کمپرسور کمتری استفاده می کند که موجب کاهش مصرف برق می شود در حالی که محیط را خنک و دلچسب می کند.

زمانی که تنها هستید حتی در روزهای گرم نیز می توانید بدون نگرانی بابت قبض برق از کولر استفاده کنید  بر اساس آزمایش شده بر روی AR09FSSSCWK/SA مجموع برق مصرفی در حالت نرمال نسبت به حالت تک کاربر.

کولر گازی شیک و منحصربفرد

پرداخت رنگ و روغن کریستال گلاس (Crystal Gloss™) و طرح منحنی کولر سامسونگ، شکل ظاهری و عملکرد آن را بسیار عالی کرده است.

هر بخشی از بدنۀ سادۀ آن مانند ماشین های ایرودینامیک و کارآمد مسابقه ای با مواد شفاف و دوبارتزریق، روکش شده است تا پرداخت سطحی آن ظریف باشد و به خوبی با بافت خانه های مدرن تطبیق یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه