تلویزیون های دالبی ویژن

انواع تلویزیون ال جی

انواع تلویزیون ال جی : انتخاب تلویزیون در بین محصولات متنوع یک برند، کار ساده‌ای نیست، در این مطلب با بررسی انواع تلویزیون‌های ال جی به شما خواهیم گفت که کدام مدل برایتان مناسب‌تر است.


این روزها در بازار برند‌های بسیار متنوعی از تلویزیون‌ها ارائه می‌شود که هنگام خرید، انتخاب را برای کاربران بسیار دشوار کرده است. 

این روزها در بازار برند‌های بسیار متنوعی از تلویزیون‌ها ارائه می‌شود که هنگام خرید، انتخاب را برای کاربران بسیار دشوار کرده است. 

از مهم‌ترین پارامترها هنگام خرید تلویزیون قیمت، کیفیت تصویر و امکانات هوشمند مانند اتصال به اینترنت و قابلیت پخش سه بعدی می باشد.

گزینه‌های متفاوت دیگری مانند استفاده از پنل‌های OLED و LED و LCD و همچنین کیفیت نمایشگر به صورت ۴K و یا FULL HD و میزان refresh و نوسازی تصاویر، نوع صفحه تخت یا منحنی مورد اهمیت و در نهایت استفاده قرار می‌گیرند.

بررسی از لحاظ ظاهر

یکی از گزینه‌هایی که اکنون در انواع تلویزیون ال جی مورد بحث و بررسی خریداران قرار می‌گیرد مدل‌های قاب دار یا بدون قاب است.

طراحی ظاهری هر کدام از تلویزیون‌های ال جی بسیار خاص و زیبا صورت گرفته است.

در تلویزیون ال جی تنها مدل ۵۵C7  یک گام به جلو برداشته و با پایه‌ای مدرن یک صفحه بسیار نازک را روی خود سوار کرده است. خرید تلویزیون از بانه

برای تشخیص تلویزیون ۴K ال جی از انواع دیگر مدل‌های این برند، کافی است در نام مدل آن حرف U را تشخیص دهید که این حرف نشانه کلمه ULTRA است.

در حال حاضر ال جی مدل LG LA8600 یکی از خوش قاب‌ترین و زیباترین مدل‌های ال جی به شمار می‌رود.

بررسی از لحاظ کیفیت تصاویر


یکی از گزینه‌هایی که اکنون در این برند و مدل مورد بحث و بررسی خریداران قرار می‌گیرد مدل‌های قاب دار یا بدون قاب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه