بررسی کولر گازی اجنرال

بررسی کولر گازی اجنرال

بررسی کولر گازی اجنرال: کولر گازی اجنرال معروف ترین برند کولر گازی در ایران است. فوجیتسو اجنرال یکی از محبوب ترین تولیدکنندگان کولر در جهان است.  بنابراین، قصد داریم در اینجا به بررسی کولر گازی اجنرال در انواع مدل مانند اسپلیت ها بپردازیم.

اجنرال یکی از برندهای بسیار محبوب در بین مصرف کنندگان است. آن ها سازندگان کولرهای رده بالا هستند که نه تنها در ایران بلکه در کشورهای خاورمیانه و مناطقی که دما همواره بالای ۴۵ درجه سانتی گراد است از محبوبیت بالایی برخوردا هستند.

شهرت این محصول به علت عمر طولانی و کیفیت عالی آن است که باعث می شود در هر دمایی کارکردی مناسب داشته باشد.

این محصول در اصل ژاپنی است اما در حال حاضر فقط از تایلند وارد می شود. پس، کشور سازنده دستگاه را حتماً از روی بسته بندی آن چک کنید. اجنرال در حال حاضر دو نوع کولر اسپلیت ارائه می کند:

کولر گازی اسپلیت دیواری

این مدل کولر اسپلیت معمولی است که بر روی دیوار نصب می شود.

اسپلیت سقفی

این یک کولر اسپلیت خاص است که برای نصب در سقف خانه یا هر جای دیگری استفاده می شود. این مدل چندان پرطرفدار نیست.

بنابراین، هر سازنده ای به تولید این محصول تمایل ندارد. این محصول مناسب کسانی است که با محدودیت فضا در دیوارها روبرو هستند.

کارایی سرمایشی کولر گازی اجنرال

اجنرال به خاطر سرمایش عالی محبوب است و نیازی به نگرانی در این مورد نیست. چرخش پیچیده و دوگانه فلاپ ها باد را با سرعت زیاد در جهات افقی و عمودی به حرکت در می آورد و تمام زوایای اتاق را به طور موثر خنک می کند. موقعیت فلاپ به طور خودکار تنظیم می شود تا با حالت عملکرد تطبیق یابد. جریان هوا را به طور خودکار تنظیم می کند تا دمای اتاق را یکنواخت و مناسب نگه دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه