تعمیر و نصب اجاق گاز و فر

تعمیر و نصب اجاق گاز و فر

تعمیر و نصب اجاق گاز و فر : یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در منزل به نصب و تعمیر وسایل منزل اختصاص پیدا می کند. در رابطه با لوازم خانگی اعم از یخچال، اجاق گاز، ماشین لباس شویی و… معمولا افراد دقیقا نمی دانند که چه کاری باید انجام دهند. به همین دلیل هم با مشکلات بسیاری رو به رو می شوند و در نهایت تصمیم می گیرند که از خیر این کار بگذرند و از متخصصین این حوزه بخواهند که به کمکشان بیایند. در این مطلب همراه شما هستیم که به مسئله تعمیر و نصب اجاق گاز و فر بپردازیم تا در این زمینه مشکلات شما را تا حدودی برطرف سازیم.

نکات مهم نصب اجاق گاز و فر

قبل از آن که فرصت ایجاد مشکل در اجاق گاز شما به وجود بیاید شما می توانید با انجام کارهایی و یا توجه به یکسری نکات مهم از احتمال بروز مشکلات جلوگیری کنید.

اولین توصیه ای که در این زمینه می توان داشت این است که سعی کنید از نصب اجاق گاز در فضاهایی که در بسته و یا کوچک هستند خودداری نمایید، چرا که در چنین محل هایی امکان خارج شدن گاز وجود ندارد و می تواند به مراتب خطر آفرین باشد.

در زمان نصب دقت کنید که اجاق گاز خود را در محلی قرار ندهید که در معرض و مسیر وزش باد قرار گیرد. علاوه بر این سعی کنید که در زمان نصب اجاق گاز خود بر روی محل اتصال دو سر شیلنگ به لوله کشی گاز از بست استفاده نمایید.

بهتر است که بعد از آن که نصب اجاق گازتان به اتمام رسید با کمک کف صابون، محل اتصال دو سر شیلنگ را چک کنید تا مطمئن شوید که نشت گاز اتفاق نیفتاده است، همچنین طول شیلنگ باید 1/5 متر باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه