جام جهانی 2018پیراهن ایران در بین بدترین پیراهن های تاریخ جهان

پیراهن ایران در بین بدترین پیراهن‌ها

جام جهانی ۲۰۱۸ پیراهن ایران در بین بدترین پیراهن‌های تاریخ جام جهانی

به گزارش وانانیوز  ،در  شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس» آمریکا در گزارشی مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ ایران به معرفی بهترین و بدترین پیراهن‌های ۳۲ تیم راه‌یافته به جام جهانی پرداخته است که در این بین پیراهن تیم ملی فوتبال کشورمان ایران رتبه بهتری دریافت نکرده است ، و جایگاه بهتری جز رده سی‌ویکم کسب نکرد و تنها بالاتر از تونس قرار دارد.

شبکه تلویزیونی  شبکه سه در مورد پیراهن تیم ملی ایران که تولید کمپانی «آدیداس» است، اینگونه نوشت؛ با دیدن پیراهن تیم ملی ایران حسی شبیه به طرح قدیمی و منسوخ‌شده که توسط آدیداس مورد استفاده قرار گرفته، دست می‌دهد. پیراهن‌های ایران فاقد طرح و خلاقیت دلخواه است.

 

رده‌بندی ۳۲ پیراهن برتر جام جهانی هم به ترتیب عبارتند از: نیجریه، بلژیک، برزیل، آرژانتین، فرانسه، اسپانیا، کرواسی، پرتغال، آلمان، کلمبیا، ژاپن، انگلیس، اروگوئه‌، پرو، ایسلند، سنگال، کره جنوبی، روسیه، استرالیا، سوئد، مکزیک، مصر، کاستاریکا، سوئیس، عربستان، صربستان، دانمارک، لهستان، مراکش، پاناما، ایران و تونس.

پرسپولیس نیوزاشاره کرد یک نشریه مالزیایی پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را در بین بدترین های تاریخ جام جهانی قرار داد.

نشریه «فور فور تو» مالزی در گزارشی تلویزیونی به معرفی بدترین پیراهن‌های تاریخ رقابت‌های جام جهانی پرداخت که در این بین  تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۱۹۹۸ در رتبه یازدهم این رده‌بندی قرار دارد.

در این گزارش  تلویزیونی دلیل این انتخاب را فونت نامناسب نوشته‌های روی آن عنوان شده است از جمله فونتی که برای شماره ، واژه ایران و جمله فرانسوی زبان «جام جهانی ۹۸ فرانسه» انتخاب شده است. همچنین به استفاده غیرضروری از سه رنگ پرچم ایران در واژه «ایران» و جای نامناسب لوگوی «پوما» اشاره شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X