خرید ظرفشویی از بانه

خرید ظرفشویی از بانه

 خرید ظرفشویی از بانه

خرید ظرفشویی از بانه  و لوازم برقی این روزها رواج زیادی پیدا کرده است اما آیا می دانید هنگام خرید ظرفشویی از بانه باید به چه نکته هایی توجه کنید و مناسب ترین ماشین ظرفشویی برای خانواده شما کدام است؟ اگر نمی دانید، بهتر است با راهنمای خرید  ظرفشویی از بانه با ما باشید.ماشین های ظرفشویی ۶ تا ۸ نفره، به نام ماشین های رومیزی در بازار موجود هستند. این ماشین ها بیشتر به درد کسانی می خورد که زیاد اهل مهمانی دادن نیستند و یک خانواده کوچک ۳ یا ۴ نفره دارند. خوبی این ماشین های ظرفشویی کوچک این است که خیلی سریع پر می شوند و قیمتشان هم از انواع ایستاده، ارزان تر است. معمولا ۷۲ تا ۱۰۸ پارچه ظرف در ماشین های ۶ تا ۸ نفره، جای می گیرند. برخی ماشین های ۸ نفره، ۸ به علاوه ۱ هستند و کمی بیشتر از انواع ۸ نفره، جای ظرف دارند. هنگام خرید این ماشین ها، حواستان باشد که سیستم شستشوی آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید قدرت شستن ظرف های خیلی چرب و خشک را هم دارندپس با خرید ظرفشویی از بانه راحتی را به خانه های خود ببرید.

با خرید ظرفشویی از بانه مطمعن باشید،چون خیلی از افرادی که ماشین های ظرفشویی قدیمی دارند، از اینکه باید ظرف ها را پیش از قرار دادن داخل ماشین، آبکشی کنند، راضی نیستند پس این روزها، انواع جدیدی از ماشین های ظرفشویی به بازار آمده که به جای آب، با بخار داغ آب، ظرف های کثیف و حتی خشک را می شوید و مصرف آب و انرژی شان هم بسیار پایین است. این ظرفشوییها با قدرت بخار بالا و لکه بری خوبی که دارند، می توانند گزینه مناسبی برای افرادی باشند که به تازگی قصد خرید ظرفشویی  از بانه کرده اند یا می خواهند مدل های قدیمی تر ماشین ظرفشویی شان را ارتقا بدهند.

هنگام خرید  ظرفشویی  از بانه حواستان باشد که …

 دارای سیستم شستشوی ظرف های خیلی چرب باشد.
 سیستم شستشوی متوسط خودکار برای شستن ظرف های نه چندان کثیف را داشته باشد.
 سیستم شستشوی ظرف های کم چرب یا با چربی متوسط هم داشته باشد.

 سیستم شستشوی سریع روزانه برای شستن ظرف هایی که اصلا چرب نیستند؛ مانند ظرف میوه یا استکان های چای را داشته باشد.

 سیستم شستشوی ظرف های ظریف را داشته باشد.
 سیستم شستشوی بدون پاک کننده و شوینده یا سیستم شستشوی میوه هم داشته باشد.

 ارتفاع سبد آن قابل تنظیم باشد.
 قابلیت براق کردن ظروف را داشته باشد.

 گارانتی داشته باشد.
 سیستم خشک کن مناسب داشته باشد.

 سیستم آب پاشی و سبد مخصوص قاشق و چنگال داشته باشد.
 فیلتر مخصوص بزرگ و میکروسکوپی برای جمع آوری باقیمانده های غذای موجود در ظرف ها را داشته باشد.

 ماشین ظرفشویی ظرف ها را در سه مرحله می شوید

با خرید ظرفشویی از بانه مطمعن شوید که ماشین ظرفشویی یک وسیله مناسب برای شستشوی کامل و صحیح ظرف هاست که معمولا طی ۳ مرحله مختلف، ظرف ها را می شوید و پاک می کند. یکی از مهم ترین نکته هایی که باید برای ارتقای عملکرد ماشین های ظرفشویی رعایت کنید، این است که ظرف های حاوی باقیمانده غذا را داخل ماشین نگذارید. یعنی باقیمانده خوراکی های داخل ظرف ها را به کمک دستمال یا یک آبکشی ساده، پیش از قرار دادن آنها در داخل ماشین ظرفشویی، پاک کنید. ماشین ظرفشویی، وسیله خوبی برای گندزدایی و تمیز کردن ظرف ها از هرگونه آلودگی هم محسوب می شود. اگر بدانیم که با خرید ظرفشویی از بانه ،هرنوع ماشین ظرفشویی براساس دستورالعمل کارکردی که دارد، چطور کار کنیم و به درستی آن را در شستشوی ظرف هایمان به کار بگیریم، می توانیم از پاکیزه شدن کامل ظرف ها با این وسیله مدرن مطمئن باشیم. ما به شما اطمینان میدهیم با خرید ظرفشویی از بانه از محصول خود راضی باشد.

۱۴ نکته تکمیلی راجب به خرید ظرفشویی از بانه 

 قبل از قرار دادن ظرف ها داخل ماشین ظرفشویی، حتما آنها را با یک دستمال پاک کنید تا باقیمانده غذا داخل ظروف نماند.
 حداقل هفته ای یک مرتبه ماشین ظرفشویی را روشن کنید.

 برای پیشگیری از آسیب قطعه های برقی ماشین ظرفشویی، داخل یا روی آن آب نپاشید.
 مواد سفیدکننده داخل مخزن ماشین ظرفشویی نریزید.

 شوینده و پاک کننده های ماشین ظرفشویی را دور از دسترس اطفال نگه دارید.
 حواستان باشد که در صورت باز ماندن در ماشین، بچه ها روی در باز آن ننشینند. این کار باعث شکستن و کوتاه شدن عمر ماشین می شود.

 در ماشین را پس از اتمام کار آن تا خشک شدن کامل ظرف ها، کاملا باز یا نیمه باز بگذارید تا بخار آب گرم از درون دستگاه خارج شود.
 پس از اتمام کار ماشین، فیلتر آن را تمیز کنید تا عملکرد آن در دفعات بعدی شستشو بالاتر برود.

 بیشتر از حجم ماشین داخل آن ظرف نگذارید تا باعث ایجاد اختلال در روند شستشو و گردش آب نشود.
 پودر یا مواد پاک کننده را به اندازه ای که در دفترچه راهنمای محصول ذکر شده، استفاده کنید. استفاده کمتر یا بیشتر از شوینده ها، باعث کثیف یا باقی ماندن مواد شوینده روی ظرف ها می شود. ماشین ظرفشویی را صبح ها یا آخر شب که خارج از ساعت های اوج مصرف برق است، روشن کنید.

 کار با ماشین هایی که دارای دکمه های لمسی یا تاچ هستند، ساده تر از انواع قدیمی و دکمه ای آنهاست.

 انواعی از ماشین ها که سیستم استرلیزه ظروف و از بین بردن کامل باکتری ها را دارند، از انواع دیگر بهتر هستند.
 قرص یا هرنوع پاک کننده ای را مناسب با دستگاه خودتان که داخل دفترچه راهنمای آن آمده است، بخرید.

هنگام خرید ظرفشویی از بانه از فرزشگاههای دیگر هم دیدن فرمایید

انواع ماشینهای ظرفشویی

بعداز خرید ظرفشویی از بانه ،ماشینهای ظرفشویی را میتوان با توجه به ظرفیتشان و هم چنین از روی طرز قرار گرفتن و چیدمانشان به سه دسته ی مجزا تقسیم کرد ؛ ماشنهای ظرفشویی از بعد ظرفیت و گنجایش متنوع هستند و از ظرفیت ۶ نفره تا ۱۴ نفره را در بر می گیرند. از لحاظ نحوه ی قرار گرفتن هم میتوان ماشینهای ظرفشویی را به سه دسته ی رو میزی، توکار و ایستاده تقسیم کرد. ماشینهای رومیزی در واقع همان ماشینهای ۶ تا ۸ نفره ی کم ظرفیت هستند که ابعاد کوچکی دارند و به راحتی می توانند بر روی کابینت آشپزخانه قرار گیرند، ماشینهای ایستاده معمولا ماشینهای ظرفشویی ۱۲ نفره را در بر می گیرد.

مزایای خرید ظرفشویی از بانه

طبق تحقیقاتی که بر روی میزان مصرف آب، در شستن ظروف بصورت دستی و با ماشین ظرفشویی صورت گرفته است، میزان مصرف آب توسط ماشین ظرفشویی، ۵ برابر کمتر از شستن دستی ظروف است.

هنگام شستشوی دستی جهت پاک کردن لکه های چربی، تنها می توان از آب ملایم استفاده کرد. اما در ماشین ظرفشویی از آب داغ استفاده می شود که باعث ضدعفونی کردن نیز می گردد.

برای تمیز کردن و لکه برداری ظروف، باید از اسکاچ استفاده کنیم و استفاده ی مکرر از اسکاچ نیز سبب خش برداشتن و کدر شدن ظرف می شود، در حالی که ماشین ظرفشویی، ظرفهای براق و بدون هیچ خط و خشی را به شما تحویل می دهد.

در شستشوی دستی احتمال شکستن ظروف زیاد است، حال آنکه در شستشوی ماشینی چنین احتمالی به صفر می رسد.

شستشوی دستی میزان مصرف مایع ظرفشویی را چند برابر می کند، اما شستشوی ماشینی چنین نیست.با خرید ظرفشویی از بانه از محصولات دیگر هم دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X