راهنمای خرید ماشین ظرفشویی با کارایی بالا

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی با کارایی بالا

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی با کارایی بالا : ماشین ظرفشویی از لوازم الکترونیکی است که بسیاری از خانواده ها سعی دارند به دلیل کمبود وقت از آن استفاده کنند. زمانیکه قصد خرید این وسیله را دارید که مناسب شما باشد و  بهترین کیفیت را داشته باشد با تنوع های زیادی روبه رو می شوید ولی مهم ترین نکته ای که باید در نظر بگیرید پایین بودن مصرف انرژی است. سپس قابلیت ها و ویژگی های آن را مد نظر  قرار دهید.

ابعاد

ابعاد ماشین ظرفشویی که تهیه میکنید به فضای خالی در نطر گرفته شده بستگی دارد . همچنین باید توجه داشت که محل تخلیه فاضلاب و شیر آب در نزدیک ترین نقطه ان وجود داشته باشد و اطمینان کامل را حاصل کرده باشید سپس اقدام به خرید کنید.

نوع و ظرفیت

از نظر نوع، ماشین ظرفشویی ها به دو دسته رومیزی و بزرگ دسته بندی میشوند که نوع رومیزی دارای ظرفیت ۴ تا ۸ نفره و زمینی ها دارای ظرفیت ۱۲ تا ۱۶ نفره هستند که برای خرید باید به مقدار مصرف و رفت و آمدهای خود دقت کافی را داشته باشید و براساس آن ظرفیت مورد نظر را خریداری کنید.

قابلیت های شویندگی

بسیاری از ماشین ظرفشویی ها مجهز به برنامه های شستشوی متعددی هستند و طوری طراحی شده اند که ظروف را به خوبی تمیز کرده و کاملا براق و عاری از هرگونه چربی می نماید.

تکنولوژی جدید به کار گرفته در تولید ماشین های ظرفشویی به گونه ای است که خود با تشخیص میزان چربی ظروف دمای آب را تنظیم کرده و نقطه گرمای مناسب میرساند. از قابلیت های دیگر ظرفشویی ها تنظیم تعداد دفعات شستشو متناسب با میزان چربی های روی ظروف است.

مصرف بهینه انرژی

باید مصرف انرژی هزینه برق را بالا نبرد. بهتر است در ساعت های خارج از اوج، مصرف انرژی را کاهش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه