محافظ صفحه نمایش تلویزیون

محافظ صفحه نمایش تلویزیون

محافظ صفحه نمایش تلویزیون : به دلیل آسیب پذیر بودن پنل تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و به دلیل اینکه در صورت شکستگی و یا هرگونه ضربه به صفحه آنها هزینه تعویض پنل این تلویزیون ها اصلا به صرفه نمی باشد.

امروزه به منظور حفاظت از صفحه این تلویزیون ها از محافظ های صفحه استفاده می شود که با توجه به قیمتی که دارند بسیار به صرفه می باشند.

راهنمای خرید محافظ و نصب آن :

سایز: قبل از خرید محافظ صفحه نمایش به سایز نمایشگر(Inch)  خود دقت کنید تا محافظ خریداری شده با تلویزیون هم سایز باشد.

محتواهای داخل کارتن: با محافظی که خریداری می کنید بسته های کوچکی وجود دارد که حاوی وسایلی هستند که با آن ها می توانید محافظ را نصب کنید.

جدا کردن پوسته : برای انجام این کار تا می توانید به لبه محافظ تکیه کنید و دست شما کثیف و چرب نباشد تا لکه ای روی محافظ نیفتد و برای اینکه کرک نگیرد آن را روی فرش نخوابانید.

نصب : اگر تلویزیون شما قاب دارد احتیاجی به استفاده کردن از قطعات فاصله دهنده نمی باشد اگر صفحه نمایش باریک است می توانید آن را روی 4 گوشه قاب بگذارید.

با انجام این کار و نصب این لایه بر روی تلویزیون های خود تا حد زیادی می توانید از آسیب دیدگی به تلویزیون خود جلوگیری نمایید.

با انجام این کار طول عمر صفحه نمایش شما نیز افزایش می یابد.

سعی داشته باشید که بعد از خرید تلویزیون جدید خود، بلافاصله محافظ را بر روی نمایشگر بچسبانید.

برای انجام درست این کار می توانید از راهنمای آن کمک بگیرید و یا مرحله به مرحله از مطالبی که ما قرار داده ایم استفاده نمایید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه