کولر گازی دیواری ال جی

کولر گازی دیواری ال جی

کولر گازی دیواری ال جی : تقریبا همه به این مساله آگاه می باشند که ال جی یکی از پرفروش ترین برندهای سیستم تهویه مطبوع می باشد که با تولید بیش از 12 میلیون دستگاه سالانه و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد.

مشخصات اسپلیت و کولر گازی دیواری ال جی LG 

یونیزه کننده

یونیزه کننده نه تنها هوای ورودی به کولر بلکه تمامی مواد مضر محیط و بو را استریل می کند. خوشه های یونی ایجاد شده توسط الکترودهای الگوی پلاسمای یونیزه کننده، رادیکال هایی را روی سطح باکتری های مضر ایجاد می کند تا بو و ذرات هیدروژن باکتری ها را از بین ببرد.

تمیزکاری خودکار

کارکرد تمیزکاری خودکار این کولرها مانع از تشکیل باکتری و قارچ بر روی مبدل حرارتی می شود و بنابراین هوای تمیزتری برای مدت طولانی ایجاد می شود. کارکرد تمیزکاری خودکار، رطوبت مبدل حرارتی را خشک کرده و یون ها را از یونیزه کننده پاک می کند و لوله های مبدل را استریل کرده تا از ایجاد قارچ و باکتری روی آن ها جلوگیری شود. این کارکرد همچنین بو را از کولرها برطرف کرده و نیاز به تمیزکاری مکرر فیلتر را رفع می کند.

حالت صرفه جویی در انرژی

استفاده از الگوریتم BATA (الگوریتم زمان انطباق بدن) یک فناوری جدید است که در کولرهای اسپلیت ال جی به کار گرفته شده است. این فناوری به این گونه است که وقتی دمای اتاق به حدی می رسد که بدن ما دیگر تغییر دما را حس نمی‌کند کولر مقدار برق کمتری مصرف می کند. این یک قابلیت بسیار مفید است و به خوبی با فناوری اینورتر V ترکیب می شود.

ویژگی های کولر اسپلیت الجی 

1- تنوع فراوان مدل ها 2- پنج سال گارانتی 3- مصرف برق و انرژی استاندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه