نحوه نگهداری ماشین لباسشویی

نحوه نگهداری ماشین لباسشویی

نحوه نگهداری ماشین لباسشویی

نحوه نگهداری ماشین لباسشویی : بسیاری از مردم، ماشین لباسشویی خود را به دلیل مصرف کارآمد و بهینه‌ی آب و انرژی، سیستم خوب و شستشوی بسیار تمیز لباس‌ها دوست دارند. در واقع، امروزه در بیشتر منازل، ماشین های لباسشویی درب از جلو جایگزین ماشین‌های قدیمی‌تر سطلی شده‌اند.

ماشین های درب از بالای قدیمی یا همان سطلی مصرف آب بسیار بالایی داشته و از نظر مصرف انرژی وضعیت قابل قبولی نداشتند، اما حتی ماشین های لباسشویی مدرن هم با وجود ظاهر زیبا و شیک خود کاملا بی عیب نیستند. در این اواخر در دادگاهی در آمریکا، گفته شده که بسیاری از ماشین های لباسشویی درب از جلوی برخی از سازندگان معروف دنیا که ساخت سال ۲۰۰۰ میلادی به بعد بوده اند، از نظر فنی معیوب به حساب می‌آیند، چرا که طراحی غیر مهندسی آن ها باعث می‌شود تا قارچ ها، انگل ها و انواع کپک ها در درون این ماشین ها رشد کنند.

این در حالی است که این ماشین های لباسشویی معیوب و با وجود نقص هایی همچنان در سرتاسر دنیا فروخته می‌شوند، پس با این حساب کاملا ضروری است تا با ترفندهای نگهداری از ماشین لباسشویی آشنا شوید.

نحوه نگهداری از ماشین لباسشویی

علاوه بر این مشکلات، تعویض قطعات معیوب یک ماشین لباسشویی می‌تواند آنچنان گران باشد که شاید به جای این کار، شما ترجیح دهید تا یک ماشین لباسشویی جدید خریداری کنید.

بنابراین صرف نظر از سن ماشین لباسشویی، چند راهنمای ساده درباره‌ی نگهداری از ماشین لباسشویی می‌تواند کارایی بالا به همراه کمترین خرابی را برای دستگاه شما به ارمغان بیاورد.

برای جلوگیری از رشد قارچ و کپک درون ماشین لباسشویی، فضای درونی آن باید پس از هر بار استفاده به خوبی تمیز و خشک شود. اگر ماشین شما دارای گزینه “خود تمیز کنندگی” یا self-cleaning است، که بسیار عالی است.

در مطالب آینده با ما همراه باشید چون قصد داریم به بررسی نگهداری دو مدل ماشین لباسشویی درب از جلو و درب از بالا را بررسی کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *