نحوه اتصال گوشی اندروید به تلویزیون

نحوه اتصال گوشی اندروید به تلویزیون

نحوه اتصال گوشی اندروید به تلویزیون : شاید به هر دلیلی نیاز به اتصال گوشی اندروید خود به تلویزیون پیدا کرده باشید اما نمی دانید که از چه طریقی می توان این کار را انجام داد.

در این مطلب به شما خواهیم گفت که از چه روش هایی می توانید گوشی خود را به تلویزیون متصل کنید تا تصاویر و صداهای موجود در گوشی را بتوانید در تلویزیون اجرا کنید.

روش های اتصال گوشی به تلویزیون

استفاده از کابل HDMI :

در حال حاضر یکی از بهترین روش ها برای اتصال انواع دستگاه به تلویزیون، استفاده از کابل HDMI است.

لپتاپ ها، کنسول های بازی و بسیاری دیگر را می توان به راحتی به واسطه کابل HDMI به تلویزیون متصل نمود و به این ترتیب صدا و تصویر خروجی از دستگاه را بر روی تلویزیون اجرا کرد.

نحوه اتصال گوشی اندروید به تلویزیون

استفاده از MHL و یا Slimport :

اگر گوشی شما فاقد پورت HDMI است و یا آن که این پورت را دارد و شما به هر دلیلی قصد استفاده از کابل HDMI را ندارید، می توانید از MHL و یا Slimport استفاده کنید.

هر یک از این دو نقش واسطه را دارند و می توانند از یک سو به پورت USB گوشی و از سویی دیگر به پورت HDMI تلویزیون متصل شوند.

نحوه اتصال گوشی اندروید به تلویزیون

استفاده از WiDi :

WiDi نیز از جمله روش های بدون سیم اتصال گوشی به تلویزیون است.

با استفاده از این قابلیت می توان بدون نیاز به سیم و کابل، گوشی را به تلویزیون متصل کرد. برای این کار، بایستی تلویزیون از قابلیت WiDi پشتیبانی کند. البته یک راه دیگر نیز وجود دارد و آن استفاده از منبع WiDi است. نحوه اتصال گوشی اندروید به تلویزیون

استفاده از کروم کست :

کروم کسی مانند یک فلش به تلویزیون متصل می شود و پس از ارتباط با شبکه وای فای قادر به اتصال گوشی به تلویزیون است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *