3 نکته درباره خرید لوازم خانگی

3 نکته درباره خرید لوازم خانگی

3 نکته درباره خرید لوازم خانگی : قبلا درباره خرید لوازم خانگی نکاتی را در مطالب مختلف بیان کردیم اما الان میخواهیم به 3 مورد از موارد بسیار مهم اشاره ای داشته باشیم که به کمک شما می آید تا بهترین انتخاب را درباره لوازم خانگی خود داشته باشید.

قبل از خرید از نظرات مشاوران لوازم خانگی استفاده کنیم

در زمان خرید کردن به تبلیغات اهمیت ندهید زیرا فروشندگان تنها برای به فروش رساندن محصولات خود، مشتریان را ترغیب به خرید محصولاتی می کنند که شاید کیفیت چندانی نداشته و تنها هزینه های اضافی پرداخت می شود.

در نتیجه لازم است قبل از خرید، از مشاورانی که در این زمینه فعالیت می کنند اطلاعاتی کسب کنید که بعد از خرید دچار مشکل نشوید.

برچسب انرژی را در خرید لوازم خانگی دست کم نگیرید

به برچسب انرژی توجه ویژه داشته باشید. این برچسب شامل ۷ فلش رنگی بوده که از ترکیب رنگ های سبز شروع و به قرمز تیره نیز ختم می شود.

در زمان خرید لوازم خانگی می بایست کالاهایی را انتخاب کنید که رتبه انرژی آن ها کمتر باشد در این صورت انرژی کمتری مصرف کرده و بیشترین بازدهی را هم خواهند داشت در ضمن هرچه درجه کیفیت مصرف انرژی وسیله به گزینه A ( فلش سبز رنگ ) نزدیک‌تر باشد وسیله کم‌ مصرف‌تر و کم‌  هزینه‌تر است.

به گارانتی و خدمات پس از فروش توجه کنید

توجه داشته باشید کالایی را که خریداری می کنید حتما شامل کارت گارانتی و خدمات پس از فروش باشد بدلیل اینکه در صورت بروز هرگونه مشکلی و نداشتن گارانتی باید هزینه های بسیار بالایی پرداخت کنید تا بتوانید مجددا از کالای خریداری شده استفاده کنید.

در ضمن حتما باید در زمان خرید کالا و وسیله کارت گارانتی توسط فروشنده مهر و امضا گردیده تا در زمان نیاز قابل استفاده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه